Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zbijów Duży - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

130 000 zł8 298 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę rolną 8298 m2 z możliwością zabudowy w miejscowości Zbijów Duży, gm. Mirów Działka nr. Ewidencyjny : 622.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Kotarwice

Kotarwice(Zbijów Duży + 21 km)

650 000 zł22 404 m² 29,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren rolniczy I zagrodowy - atrakcyjna oferta dla inwestorów I rolników nowa niższa cena! Przedstawiamy na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 252/2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krynki

Krynki(Zbijów Duży + 24 km)

864 000 zł7 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna przy trasie Warszawa- rzeszów o powierzchni 0,72 ha ( 7200m2) położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kopernika

Skarżysko-Kamienna(Zbijów Duży + 12 km)

890 000 zł8 000 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Skarżysko-Kamiennej przy ulicy Kopernika 150.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kosów

Kosów(Zbijów Duży + 21 km)

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Kosowie Mniejszym gm. Kowala. Działka o regularnym kształcie powierzchni 3000 m2, wokół las o powierzchni 16 061m2. Działka graniczy z obwodnicą południową miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gadka

Gadka(Zbijów Duży + 5 km)

80 000 zł3 001 m² 26,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki budowlane w Gadce koło Mirca. Działki o powierzchni 3001m2 każda, bezpośrednio przy drodze , w prostokącie o wymiarach od frontu 75m X 40m ; od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mostki

Mostki(Zbijów Duży + 15 km)

170 000 zł1 728 m² 98,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj W cichym zakątku Z dogodnym dojazdem Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. 1729 m kw, zlokalizowaną w kompleksie działek budowlanych, w Mostkach k.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Sławno

Sławno(Zbijów Duży + 24 km)

1 522 200 zł25 800 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! do negocjacji. Działka inwestycyjna położona jest w miejscowości Sławno gmina Wolanów przy drodze ekspresowej S7 do wjazdu na zachodnią obwodnicę Radomia mamy zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ostojów

Ostojów(Zbijów Duży + 22 km)

126 000 zł980 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Ostojów, gm. Suchedniów, pow. Skarżysko-Kamienna Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach 980-1677 m , położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Skarżysko Kościelne(Zbijów Duży + 7 km)

255 000 zł3 809 m² 66,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 3795m2 w Skarżysku Kościelnym! Wydane warunki zabudowy! Możliwość podziału! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna z linią brzegową, ul. Kielecka

Starachowice(Zbijów Duży + 17 km)

110 000 zł1 280 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przy ulicy Kieleckiej nad Zalewem Pasternik. Działka o powierzchni 1280 m2 szerokości od frontu 15,20m i długości 86m. Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz po.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij